Projektā “Rīgas Vārti” jaunajiem īpašniekiem piedāvā izvēlēties apdares veidu
21.10.2021 10:19
Projektā “Rīgas Vārti” jaunajiem īpašniekiem piedāvā izvēlēties apdares veidu Projektā “Rīgas Vārti” jaunajiem īpašniekiem piedāvā izvēlēties apdares veidu
Jaunā projekta “Rīgas Vārti” attīstītājs “InterBau” līdz šī gada 29. oktobrim jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem piedāvā izvēlēties kādu no flīžu salona “HL studija” izstrādātajiem sanitāro mezglu apdares variantiem. Kopumā sagatavoti četri atšķirīgi un mūsdienīgi risinājumi, kas veidoti no itāļu ražotāja “Marazzi” flīžu kolekcijām.

Piedāvājums attiecas uz tiem, kas “Rīgas Vārtos” mājokli rezervējuši jau iepriekš, kā arī uz tiem, kas rezervācijas līgumu pagūs noslēgt līdz minētajam datumam. Pēc noteiktā termiņa sanitāro mezglu interjeru izvēlēsies attīstītājs pēc saviem ieskatiem. Tāda pat kārtība tiks attiecināta arī uz atlikušajiem brīvajiem dzīvokļiem.

Kā informē “ARCO REAL ESTATE” pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone, visi klienti, kas līdz šim rezervējuši dzīvokli jaunajā projektā, tiks individuāli apzināti un informēti par piedāvātajiem apdares variantiem.

Šobrīd jaunajā daudzdzīvokļu projektā pieejami divistabu, trīsistabu, kā arī viens četristabu dzīvoklis. Lai gan brīvo dzīvokļu īpatsvars samazinās, jo pārdoti jau vairak nekā 80 procenti no visiem mājokļiem, izvēles iespējas joprojām ir plašas: interesenti var piemeklēt savām prasībām atbilstošu dzīvokli platībā no 60 līdz 115 kvadrātmetriem par pirkuma cenu no 90 500 līdz 162 000 eiro.

Apdares variantu piedāvājums:
Kontakti
Guna Jaško
Guna Jasko
Pārdošanas projektu vadītāja
Elizabete Pomaskova
Elizabete Pomaskova
Pārdošanas projektu vadītāja