Salaspils projektā “Rīgas Vārti” rezervēti jau 20% dzīvokļu
04.02.2021 09:42
Salaspils projektā “Rīgas Vārti” rezervēti jau 20% dzīvokļu Salaspils projektā “Rīgas Vārti” rezervēti jau 20% dzīvokļu
Kā jau iepriekš tika prognozēts, populārākie no šobrīd rezervētajiem mājokļiem ir tieši trīsistabu dzīvokļi – tos pārsvarā izvēlas jaunās ģimenes. Pierīgas projekta dzīvokļus lielākoties rezervē Salaspilī vai tās apkārtnē dzīvojošie, kas vēlās uzlabot savus dzīves apstākļus. Patlaban projektā rezervēti 19 mājokļi, bet kopumā jaunajā piecstāvu ēkā paredzēti 93 praktiski plānoti un kvalitatīvi dzīvokļi.

“Šī gada janvārī uzsākta priekšlīgumu slēgšana, kas nozīmē, ka klienti jau pārbaudījuši savu maksātspēju bankās, lai, objektu nododot ekspluatācijā, gada otrajā pusē varētu veikt pirkšanas darījumu un ievākties savā jaunajā mājoklī. Dzīvokļu rezervācijas procedūru būtiski atvieglo elektroniskā darījumu noslēgšanas iespēja. Ja klientiem ir elektroniskais paraksts vai cits personiskās identifikācijas rīks, piemēram, “Smart-ID”, visu darījuma procesu var nodrošināt pilnībā attālināti,” informē I. Jansone.

"Rīgas Vārti" ir jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts, kur iegādei tiek piedāvāti gaiši 1-4 istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz pat 118 kvadrātmetriem. Katrā dzīvoklī paredzēta lodžija, autonoma ventilācija un pilna iekšējā apdare no kvalitatīviem materiāliem. "Rīgas Vārtu" dzīvokļu siltumu nodrošinās gāzes apkures sistēma. Projekts atrodas ainaviskā vietā Daugavas tuvumā, teritorija ap jaunbūvi būs labiekārtota un apzaļumota, tiks ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, iekopts mauriņš un dekoratīvie augi. Jauno projektu “Rīgas Vārti” ekspluatācijā plānots nodot šī gada rudenī.
Kontakti
Guna Jaško
Guna Jaško
Pārdošanas projektu vadītāja
Elizabete Pomaskova
Elizabete Pomaskova
Pārdošanas projektu vadītāja